O nás

Naše firma nabízí komplexní služby nejen při výstavbě rodinných domů na klíč, ale také pro realizaci stavebních investic všeho druhu v oboru pozemních staveb, výstavbu a rekonstrukce bytových domů, průmyslových a občanských staveb. Zajišťujeme také úplnou projektovou dokumentaci a inženýring.

Naším cílem je spokojený zákazník a proto odvádíme práci v nejvyšší možné kvalitě. Osobní jednání a individuální přístup je pro nás samozřejmostí. K zakázkám přistupujeme odpovědně, dbáme zejména na připravenost před zahájením vlastní realizace.

Nabízíme poradenství již od fáze projektové dokumentace a jednání s úřady v rámci stavebního řízení až po kompletní dodávku stavby na klíč. Klademe důraz na komunikaci, jenž je důležitá ke hladkému průběhu výstavby, zdárnému dokončení zakázek a trvale dobrým vztahům s investory.

      


Lidé a stroje

Firma disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovních sil ve všech stavebních profesích, strojního, technického i materiálního vybavení. Máme k dispozici všechny potřebné provozní a skladové prostory, vlastní autodopravu a disponujeme všemi nezbytnými strojními prostředky.

Své bohaté zkušenosti a schopnosti získané dlouhodobou prací pracovníci uplatňují na jednotlivých stavbách a mohou tak realizovat práce prováděné tradičními postupy i práce s využitím nejmodernějších technologií. Proto jsme schopni zajistit komplexní servis dle představ investora.

Vedení společnosti se průběžně zaměřuje na zkvalitňování týmu řídících techniků, řemeslníků a neustálého procesu zefektivnění pracovních procesů a organizace práce. Toto se společnosti daří také spoluprací s okruhem stabilních a ověřených subdodavatelů pro speciální práce, což umožňuje maximální flexibilitu při dosažení vysoké kvality.

      

 

Pokud máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat.